Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11

Bebek 5'li Hastane Çıkış Setleri

Anneler bilir ki 5'li bebek hastane çıkış seti yeni doğan bebekler için olmazsa olmaz bir kıyafetler bütünüdür. Daha çok acemi annelerin korktuğu bu dönemde hastane çıkış setlerinin içinde her detayın düşünülmesi anne ve babayı bir nebzede olsa rahatlatır. İçinde battaniye, yastık, yastık kılıfı, tulum, şapka ve eldiven yer alır. Bu setler tercihe göre isimli ya da isimsiz olabilirler. Bebek battaniyelerinden bir tane kalın bir tanede ince bulundurmalısınız. Evinizdeyken ince battaniye ile dışarıya çıkarırken kalın battaniye ile mutlaka üstünü örtmelisiniz.

Renk renk ve desen olarak çeşit çeşit olan hastane çıkış setlerinin organik olması da çok önemlidir. Anne adayları bebek alışverişlerinde kumaşları organik mi, %100 pamuklu mu diye oldukça dikkat ederler. Bebek ciltleri çok hassas olduğu için kumaş seçimleri çok önemlidir. Hatta bebek alışverişinizi yaparken çeşitli kumaşlar alarak bebeğiniz doğduktan sonra giydirip denemeniz bebeğinizin cildini tanımanıza yardımcı olacaktır. Bebeğiniz için kullanacağınız tulum, şapka ve eldiveni doğru kullandığınızdan emin olmalısınız. Tulum bazen bebeğinizi sıkabilir ve bebeğiniz rahat hareket etmek isteyebilir o yüzden her zaman değil ara ara tulum giydirmelisiniz.

Bebek 5'li hastane çıkış setleri yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılır. Yaz bebeklerine genellikle daha ince organik kumaşlar tavsiye edilmektedir ancak organik kumaşınızın inceliğine oturduğunuz yerin hava durumunu göz önüne alarak alışveriş tercihinizi yapmanızı bebeğiniz için tavsiye ederiz. Kış bebeklerine ise daha pamuklu organik kumaşlar tavsiye edilir. Bebeğinizin vücut sıcaklığı çok önemlidir. Anne karnından çıktıktan sonra alacağınız kıyafetlerde de içinizdeki o sıcaklığı kaybetmemesi bebeğinizi daha mutlu kılar ve gaz sorunlarını azaltır. Bebeğiniz için kullanacağınız yastık gaz sorunları için önemlidir. Başını nasıl rahat ettiriyorsa o şekilde yastık kullanmalısınız.

Bebeklerinizin cinsiyetleri ile ilgili olarak araştırmalara göre gaz sorunları kız bebeklere oranla erkek bebeklerde daha çok görülür. Bu nedenle erkek bebek organik kumaşları daha sıcak tutucu özellikte olmaktadır. Sıcaklığın yanı sıra bazı battaniyeler ya da küçük rahatlatıcı oyuncaklar gaz sorunlarına yardımcı olmaktadır. Hastane çıkış setlerinde alerjik ürünlere dikkat etmelisiniz. Alerjik etkiler kız bebek ürünlerinde daha çok görülür. Bu konu ile ilgili doktorunuzdan tavsiye alarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Gaz ve alerjenik sorunlar yastık ve yastık kılıfından da kaynaklanabilir. Yastık kılıfları da yastık kadar önemlidir. Bebeğinizin yastık kılıfını iki günde bir değiştirmeye özen göstermelisiniz. Bu şekilde cildini gözlemleyebilirsiniz.

 Bebek 5’li hastane çıkış setleri şimdi en ucuz indirimli satış fiyatları ile incilibaby’de. Birbirinden kaliteli, isim baskılı yani kişiye özel bu hastane çıkış setlerini satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.