%100 PAMUK - ORGANİK BASKI - TÜM TÜRKİYE KARGO ÜCRETSİZ

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

12 Aylık Bebek Body (Zıbın) Setleri

Yeni doğanlar hızla büyüyor. Bir de bakıyorsunuz bir yaşına yaklaşmışlar bile. Bir yaşındaki bebeğinize ya da bir dostunuzun çocuğuna hediye almak çok zordur. Çünkü bebeğe giydirip deneme olanağınız yoktur. Bu yüzden seçim yapmak oldukça büyük bir sorun haline gelebilir. Elbette en dikkat edilmesi gereken şeylerin başında alacağınız hediyenin bebek sağlığına zararlı malzemeden yapılmamasıdır. Size tanıttığımız ürün bu konuda kesinlikle iyi bir seçimdir. Söz edilen 12 aylık bebek body setleri yapımında kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Piyasada olan birçok üründen farklı bir üründür. %100 pamuklu malzemeden üretilmiş ve organiktir.

Her aile için bebekleri çok kıymetlidir. Onlar için en kaliteli malzemeleri seçmek her anne babanın dileğidir. Bebek cildi henüz çok tazedir. Çok kolay dış etkilerden rahatsız olabilir. Tahriş olmuş bir cilt bebek ve ailesi için büyük bir acı haline gelir. Bebek bünyesi bu hassas cilt yüzünden en küçük rahatsızlıkta pişik olabilir. Bir şeyi olmadan önlemek en iyi yöntemdir. O yüzden bebek giysilerini alırken organik malzemeden üretilmiş olmasına çok dikkat etmelidir. Terletmeyen ve ferah tutan malzemelerden üretilen 12 aylık bebek zıbın setleri yapılabilecek en iyi seçim olacaktır.

Bir bebek setinden beklenebilecek en şirin şey isim baskılı yani isme özel olmasıdır. Ürünler üzerine istediğiniz isim basılacaktır. Böylece ürün bebeğe özel bir hale gelecektir. Bu da giysiye hoş bir özellik katmaktadır. İsim baskısıyla özgünleşen ürün birçok kişi için seçim sebebi olmaktadır. Baskısı düzgündür ve sabittir. Kullanıcının memnuniyeti kesindir. Kim sevgili bebeği özgün bir giysi ile dolaşsın istemez ki? Giydiği giysi içinde hem rahat olan hem de ismiyle dolaşan bir bebek insanların yüzüne bir gülümseme getirecektir. Onlar bunu hak ediyor. Çünkü bizi mutlu eden bu varlıklar için her şey yapılmalıdır. En uygun ve sağlıklı giysi seçimi de yapılacak şeylerin başındadır.

Giysinin rahatlık sebeplerinden biri üretildiği malzemedir demiştik. Ama rahatlığı sağlayan başka şeyler de elbette var. Kız bebek zıbın setleri ve erkek bebek zıbın setleri çok esnek olmalıdır. Çünkü bebek çok hareketlidir. Sürekli küçük bir bebekten beklenmeyecek esneklikte hareketleri rahatlıkla yapar. Mesela ayak parmaklarını ağızlarına kadar uzatabilir. Bu esnek bedenleri dar giysiler içine hapsetmek kesinlikle olmaz. Üstelik sağlıksız da olur. Bebek bu hareketleri yaparak kaslarını geliştirmektedir. Setler bebeklere hareket özgürlüğü sağlayacak esneklikte kumaşlar kullanılarak ve bebek bedenine çok uygun kalıplar ile hazırlanmıştır.

1-12 aylık bebek zıbın setleri şimdi en ucuz indirimli satış fiyatları ile online mağazamız incilibaby.com'da. Tüm bu ürünleri satın almak için sepetinize ekleyebilir ve uygun ödeme koşullarından yararlanarak anında sipariş verebilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.