%100 PAMUK - ORGANİK BASKI - TÜM TÜRKİYE KARGO ÜCRETSİZ

Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 20 21 22
Toplam 219 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 20 21 22

Kız ve Erkek Bebek Hastane Çıkış Setleri

Bebek mi bekliyorsunuz? Ya da bebek bekleyen bir arkadaşınız, akrabanız mı var. İşte alışverişin vakti geldi. Her yeni doğan ailesine ve çevresine güzel duygular getirir. Bu minik melekler için her şeyin en iyisini isteriz. Gönül ister ki her şeyin güzelini ve kalitelisini bu minikler bedenlerine giysinler. Çünkü bebekler anne karnı gibi güvenli ve korumalı bir alandan çıktıkları an onlara değecek şey giysileridir. O yüzden organik giysiler en doğrusudur. Burada tanıtılan bebek hastane çıkış seti ürünleri, %100 pamuklu giysilerden oluşmaktadır.

Eğer deneyimsiz bir anne iseniz, ilk bebeğiniz için hazırlık yapıyorsanız, eksiğiniz kalmasın diye bir set almayı tercih edebilirsiniz. Deneyiminiz eksikse bile üzülmeyin. Bir sizin için her şeyi düşündük. Her parçasına sahip olduğunuza sevineceğiniz bir set düzenledik sizin için. Deneyimli bir anneyseniz de seti tercih etmek için geçerli bir sebebiniz var elbette. Gerekli parçaları toplarken bazı sorunlarla karşılaşılacağını anneler bilir. Her parça birbiri ile uyumlu büyüklükte ve birbiriyle uyumlu biçimde olmayabilir. Eğer bir set halinde alırsanız bu sorunla karşılaşmayacaksınız. Eğer bu setlerden birini almayı düşünüyorsanız, bu seti size kolaylık olarak bebek konusunda uzman kişilerin düzenlediğini bilmelisiniz. Bebek hastane çıkış seti, kız bebek ve erkek bebekler için özel tasarım uygulanarak hazırlanmış, bebeğinizin sağlığını koruyan ve %100 pamuklu olmasından dolayı onu asla rahatsız etmeyecek ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünleri ister yazlık, isterseniz de kışlık olarak kullanabilirsiniz. Üstelik tüm bu 5'li hastane çıkış seti ve 10'lu hastane çıkış seti ürünlerimizi rahatça satın almanız için en ucuz indirimli satış fiyatları ile satışa sunduk.

Umarız siz de son dakika karar verenlerden değilsinizdir. Bebeğinizin ismi henüz hazır değil mi? Bakın bu bebek hastane çıkış setleri sizin büyük bir heyecanla beklediğiniz bebekler için isimli hazırlanıyor. Eğer isim konusunda henüz hazır değilseniz, hemen isim araştırmalarınıza hız vermenizi öneriyoruz. Bebek dünyaya gelmeye hazırlanırken siz de artık kararınızı vermelisiniz. Hazırlanan setler artık isimli hazırlanıyor. Eğer siz bu giysileri doğum hediyesi olarak arkadaşınız doğum yapınca bir yeni doğan hastane çıkış setleri arasından bir set götürecekseniz arkadaşınıza bir telefon etmek isteyebilirsiniz. Eğer anne baba adayları isim hazırladıysa öğrenip öyle hastane setini almak isteyebilirsiniz.

Seçilen her giysi tek tek özenle hazırlanmıştır. Organik malzemeler özenle seçilmiş ve bebek için özel bir özen gösterilmiştir. Bunun yanı sıra set hazırlanırken her parça özel bir şekilde kalıp çıkarılarak hazırlanmıştır. Biliyorsunuz ki bebek bedeninin oranları yetişkin bedeninden çok farklıdır. O yüzden bebek için özel giysiler tasarlanmıştır. Bebeğin hareketli olduğu göz önünde bulundurularak, hareketlerini kısıtlamayacak bolluklar verilmiştir. O yüzden bebeğiniz içinde rahat ve huzurlu olacaktır. Bebeklerinde bedenleri arasındaki farklar unutulmamıştır. Ona göre hazırlanan özel kalıplarla biçilmiştir. Eminiz ki seçilen her parçadan memnun kalacaksınız. Her parçayı severek kullanacaksınız. Bebek hastane çıkış seti ürünlerimizi satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik bebeğinizin ismine özel ürünler satın aldığınız için oldukça şık duracağını da unutmayın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.