%100 PAMUK - ORGANİK BASKI - TÜM TÜRKİYE KARGO ÜCRETSİZ

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Kişiye Özel İsim Baskılı Çocuk Tişörtleri

Hediye etmek için ideal bir üründür. Sırf hediye etme amacıyla değil çocukların kullanması için de oldukça uygun bir üründür. Ürünler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Üzerinde kişiye özel istenilen isim basılacaktır. Tüm ürünlerimiz gibi kişiye özel çocuk tişörtleri tercih edilmesi durumunda çocuklarınız için sevilerek giyilen bir tişört olacağına eminiz. Hangi çocuk hayatında bir kere bile olsun bir tek kendisinde olan bir giysiyi giymek istemez ki. Bu çocuk tişörtleri sizin çocuğunuza koyduğunuz isimle özgün hale geliyor. Çocuklar tarafından gurur ile ve büyük sevgiyle giyilecektir. Özellikle ortam değiştirme ya da okul değiştirme durumlarında, ya da sınıf değiştirmek gerektiğinde çocuklar için ideal bir tişört olacaktır.

Çocuklar için bu tişört favori giyecek olacaktır. Üstlerine geçirdiklerinde onların bir parçası olacaktır ve bir daha üstlerinden çıkarmak istemeyeceklerdir. Bunun sebebi isim baskılı olmasıdır. Hangi çocuk böyle bir tişört istemez ki. Hatta hangi çocuğun böyle bir tişörte sahip olmak hayali olmamıştır. Çocuklar sürekli aynı tişörtü giymek isterken anne babaların da yüreği rahat olacak. Çok kullanışlı olan tişörtler %100 pamuklu malzemeden üretilmiştir ve sağlıklıdır. Sıcak tutmaz ve teri çeker. Bu özellikleri ile anne babaların ilk tercihleri arasına gireceği kesindir. Ürünler isme özel olarak üretilen ürünlerdir. Herkesin kısa sürede gözdesi olacak ve uzun süre, belki de hiçbir zaman gündemden düşmeyecektir. Çünkü baskı teknikleri çıkmadan önce bile nakış yöntemleri kullanılarak çocuklar için bu tarz giysiler üretilmiştir.

Kimi zaman giysileri farklı kılıp karışmamasını sağlamak için, kimi zamanda giysiyi özgün yapmak için bir yöntem olarak kullanılmıştır. Günümüzde çok sayıda oyuncağı ve giysisi olan çocuklara hediye almak ve hediyeyi beğendirmek oldukça güçtür. Ama bu diğer giysilerinden çok daha farklı olacak ve çocukların favori giysisi olarak dolaplarında yerini alacaktır. İsim yerine çocuğunuzun sevdiği bir takma adı da yazdırmak elbette olasıdır. O sizin ve çocuğunuzun isteğine kalmıştır. Bu konuda özgürsünüz. Eğer çocuk çok özgün bir isme sahipse ve çevresindeki insanlar öğrenmekte zorluk çekiyorsa, bu isim yazılı tişörtler de pratik bir çözüm olabilir. Çevresindeki insanların görsel hafızasına da kazınan ismi insanlar kolayca öğreneceklerdir ve hatasız bir şekilde telaffuz edeceklerdir. Belki de tüm bu sebeplerin dışında sebeplerle de tercih edilecektir. Örneğin yakın yaşta kardeşleriyle yaşayan bir çocuk için çok uygundur. İsim basklı kız çocuk tişörtleri ile isim baskılı erkek çocuk tişörtleri çocuklarınız için harika hediyelerdir.

Sizler de isim baskılı çocuk tişörtlerini şimdi en ucuz indirimli satış fiyatları ile online mağazamız incilibaby.com üzerinden satın alabilirsiniz. Çocuğunuzun ismini tişörte yazdırmak için "yazılacak isim" kısmından dilediğiniz ismi belirtmeniz yeterlidir. Üstelik size özel tasarım oluşturulduktan sonra onayınız için iletişime geçiyoruz ve akabinde baskı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlara satın almak için hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.